• De Geschiedenis van SC Gastel

    1933-1934
    Sc Gastel word opgericht het bestuur bestond uit:(Voorzitter) Laurant Vrolijk (Secretaris)Piet Van Sprundel en (Penningmeester) Geert Manje.
    Geestelijk adviseur Kapelaan V.Elzen Overige bestuur bestond uit :bakker H.v.d Heyden , R.v.d.Brand , C.Heynen en J.vab Dongen.
    En Medewerkers:Jobse , Roebers ,Kouters en Corstjens.
    S.C.Gastel speelde 1e Klasse onderafdeling.

    1934-1935
    Dit was het jaar dat spelers terug kwamen uit militaire dienst.
    S.C.Gastel 1 word kampioen en promoveren naar de 4e klasse. Het elftal bestond uit de spelers:
    Jos v.Dongen , R.Spitters , W.de Jong , C.v.Hooydonk , M.Tak , E. Schuuring , C.den Ouden, A.van Keep, M.vd Broek , W.Bernaerts , en P.Melsen.

    Ook in dit jaar werd de jeugdopleiding opgericht, onder leiding van Broeder Gerard Oomen en Broer Broeder Servaes,

    1937-1938
    Geen Glorieus seizoen voor de rood zwarten, de spelers maakten zelf de opstelling en er was veel kritiek.

     

    1938-1939
    M.Treats was tereinknecht an zou dit 16 jaar blijven,aan het speelveld in de Veerkensweg.


    S.C.Gastel had een talent nl de 18 jarige Corry v.Hooydonk.

    1939-1940
    De selectie in Oorlogstijd .
    H.den Ouden, R.Vergouwen, J.v.Zimmeren, Kasteele, V.d.Broek, J.v.Zundert, C.v.Hooydonk,
    G .Hopstaken, L.Jansen,W.Bernaerts, F.v.Ginneken en M.Tak.

     

    1940-1945
    Corry van Hooydonk neemt het voorzitterschap over van Laurent Vrolijk.
    Jos van Dongen , Secretaris , Toon Peters,Penningmeester , Kapelaan Peeters, Geestelijk adviseur ,
    en bestuursleden Verbunt en Schijvenaars.

    iIn 1944 1e jeugdkampioen:
    Aanraad , Reniers , J.en A Lazeroms , Muys, Bartelen, Broos, Sweere, Vreugde, en van Sprundel,Gebr.Oomen


    1945-1946

    Men probeerde een clubblad uit te brengen,dit kon echter wegens ziekte niet doorgaan.

     

    1946-1947
    Het bestuur bestond uit:
    Laurent Vrolijk, Jos van Dongen, Adriaan vd Broek,A,Roebens, en P.Corstjens

    Voetballen werd in de Dreef bedreven,op de wei van Hectors.
    Daar werden de competitie wedstrijden van S.C.Gastel gespeeld.

     

    1947-1948
    Kapelaan v.Heyst neemt het over van Kapelaan Peeters als Geestelijk adviseur.

     

    1948-1949
    S.C.Gastel 1 word Kampioen en gaat naar de 4de Klasse.
    Ook in dit jaar word er begonnen met de aanleg van een nieuw sportpark.


    2e Periode 1949-1964

     

    1949-1950
    S.C.Gastel behaalde een 8ste plaats in de 4de klasse.
    Topscoorder Jan Lazeroms

     


    1950-1951

    S.C.Gastel 1 degradeert uit de 4de klasse.
    20 augustes 1950 Nieuwe sportpark
    S.C.Gastel A1 werd kampioen , en S.C .Gastel kreeg een clubblad.

     

    1951-1952
    S.C.Gastel 1 Kampioen.
    Spelers: J.vd Heyden, J.Lazeroms, T.Musters, C.v.Hooydonk, M.Jonkers, J.v.Peer, C.Bus,
    J.Vromans , C. Hagenaars, L.Jansen, en P.de Klerk.

     

    1952-1953
    S.C.Gastel haalde een 3e plaats in de 4e klasse.
    In 1952 werd de naam vernieuwd van G.S.C. naar:S.C.G.Sportclub Gastel.
    Topscoorder was Harry Veraart.

     

    1953-1954

    S.C.Gastel behaalde een5de plaats in de 4e klasse.
    Topscoorder was Harry Veraart.

     

    1954-1955
    S.C.Gastel behaalde een 2e plaats in de 4e klasse F.
    Topscoorder Harry Veraart.

     

    1955-1956
    S.C.Gastel behaalde een 7e plaats in de 4e klasse .
    Topscoorder was Piet Gommeren.
    30 maart 1956 werd Harry Veraart gecontracteerd door RBC.

     

    1956-1957
    S.C.Gastel behaalde een 3e plaats in de 4e klasse
    Topscoorder was Piet Gommeren.

     

    1957-1958
    S.C.Gastel behaalde een 6e plaats in de 4e klasse.
    Topscoorder Piet Gommeren.
    S.C.Gastel 2 werd Kampioen.

     

    1958-1959
    S.C.Gastel behaalde een 6e plaats in de 4e klasse.
    Topscoorder was Kees Hagenaars.

     

    1959-1960
    S.C.Gastel behaalde een 2e plaats in de 4e klasse.
    Topscoorder Harry Veraart.
    Gastel 2 werd Kampioen.


    1960-1961

    S.C.Gastel behaalde een 5e plaats in de 4e klasse.
    Topscoorder Kees Lazaroms.

    S.C.Gastel 2 en 3 Kampioen:
    C.de Mooy, J.Traets, P.Kraus, J.Wierikx, A.Wierikx,vlagger Krijn Musters,Krijn v.Oers,
    W.van aalst, Mon Kop, H.Kouters, J.Rombouts en P.v.Oers.

    Kees Lazaroms gaat in Juli 1961 naar RBC.

     

    1961-1962
    S.C.Gastel behaalde een 11e plaats in de 4e klasse.
    Topscoorder Piet Gommeren.

     

    1962-1963
    S.C.Gastel behaalde een 5e plaats in de 4e klasse.


    Topscoorder Machielse.

    Laurent Vrolijk stopt als voorzitter.

    30 April 1963 oprichting supporters club door Tinus van de Broek.

     

    1963-1964
    S.C.Gastel A1 Kampioen met de volgende spelers:
    K.v.Oers, T.Paantjens, W.vd.Bosch, P.Musters, A.Hoevenaars, K.Havermans, T.Frijters, J.v.Zundert,
    v.d Berg en P.Lambregts. Leiders L.Gulden, J.Traets en R.Hoevenaars.

    Hoofd leiders S.C.Gastel jeugd:
    Jan Traets, Chr.Corstens en Johan Akkermans.


    Oktober 1933 S.C.Gastel bestaat 30 jaar.

    S.C.Gastel blijft in de 4e klasse, Trainer Maarten van Pelt,Topscoorder Jan van Beek.

     

    1964-1965
    S.C.Gastel 1 Kampioen in de 4e klasse.
    Spelers: H.Keepers, T.Frijters, J.v.Dongen, L.Gulden, aanvoerder,B.Rijsdijk,C.Wierikx,
    J.Akkermans, P.Gommeren, A.v.Steen, C.Lazaroms, J.v.Beek, G.v.Oers , A.Traets, K.Buckens en R.Hoevenaars.

    Brabantse topscoorder Kees Lazaroms met 28 goals,
    Trainer Kees Vermunt en Willem v.d.Mast Voorzitter.


    1965-1966


    S.C.Gastel 1 een gedeelde 5e plaats in de 3e klasse.
    S.C.Gastel wint beker wedstrijd tegen de landskampioen Middelburg uit met 1-2
    Topscoorder Kees Lazaroms.

    In dit jaar werd er begonnen met de bouw van het Palviljoen en de tribune.(1966)

     

    3e Periode 1965-1980

     

    1966-1967
    S.C.Gastel behaalde een 3e plaats in de 3e klasse.
    Topscoorder Kees Lazaroms.

    S.C.Gastel 2 en 3 werden Kampioen .
    Openings wedstrijd op het nieuwe terrein "Blankershove" S.C.Gastel -Papendrecht 4-3

    Eerste Competitie wedstrijd op het nieuwe terrein 4 september 1966 tegen Alliance. 3-0


    1967-1968

    S.C.Gastel behaalde een 3e plaats in de 3e klasse.
    Topscoorder Kees havermans.

    S.C.Gastel 2 Kampioen,maar heeft promotie tegen vlijmse Boys verloren.

    S.C.Gastel B1 Kampioen.

    2 Februari 1967 de Veteranen afdeling word opgericht.

     

    1968-1969
    S.C.Gastel 1 Kampioen in de 3e klasse.
    Trainer Maarten van Pelt, tegen Hontenisse uit 1-2
    Topscoorder Jan van Beek.
    Spelers: H.Keepers , L .Gulden, F.Verstraten, G.en J. van Oers, P.Musters, J.Luyten,

    A.en J.Jacobs, F.van Baal, J.Dingemans, K.Havermans, J.van Beek, H.Kokke, P.Goorden,
    K.Lazaroms, en R.de veth.


    S.C.Gastel A1 kampioen .

    1968 Gastel krijgt er een 4e elftal bij.

    1969-1970
    S.C.Gastel behaalde een 2e plaats in de 2e klasse.
    Topscoorder Geert van Oers.

    S.C.Gastel A1 wint Bisschop Beker met de volgende spelers: Rini Tak, Ad Kop, Jac Rijsdijk, Fons v. zundert, Jos Keepers, Chr.v.Oers,
    Gerard Mulders, Leo Hagenaars, Leo.v.Merrienboer, Toine v. Hooydonk, Tonnie Bastiaanse, en Ad Rijsdijk.
    Leider Trainer was Jan Jacobs.

     

    1970-1971
    S.C.Gastel 1 Kampioen. met trainer Jan Kools en topscoorder Piet Musters.

     

    1971-1972
    Ere voorzitter Burgemeester Andriessen schonk S.C.Gastel de beste lichtinstallatie van West Brabant.

    S.C.Gastel behaalde een 6e plaats in de 1e klasse,Topscoorder was Jan van Beek,

    Selectie spelers: A.Aanraad, J.v.Beek, J.v.d Bosch, J.Jacobs, J.Dingemans, L.Gulden, C.Havermans,
    H.Keepers, J.Luyten, C.Magielse, P.Musters, J en g v. Oers, T.Paantjens, F.Vertraten, en C.Wezenbeek en D.Ossenblok.

    Johan Akkermans werd in 197 trainer van de B selectie.

     

    1972-1973
    S.C.Gastel degradeert uit de 1e klasse.
    Nieuwe trainer Jaap de Jonge.
    Topscoorder Kees Havermans.

    S.C.Gastel 2 pakt naast de titel, en Jan Buurstee gaat in juli 1973 bij Willem II Voetballen.


    1973-1974

    S.C.Gastel 2e klasser.
    Trainer jaap de Jonge stopt op medisch advies.
    S.C.Gastel speelt 26 competitiewedstrijden.
    Er is een nieuwe hoofdklasse ingepland,de eerste vier promoveren.
    S.C.Gastel behoud de 2e klasse.

    In 1973 komt er een 6e elftal.

     

    1974-1975
    Trainer Jos Haneveer leid de 2e klasser en is 4 jaar trainer gebleven.

    S.C.Gastel behaalde een 6e plaats topscoorder Kees havermans

    S.C.Gastel 2 werd Kampioen.

     

    1975-1976
    S.C.Gastel behaalde een 9e plaats met topscoorder kees Havermans.

    S.C.Gastel 2 word wederom Kampioen.

     

    1976-1977
    S.C.Gastel behaalde in de 2e klasse een 6e plaats ,met topscoorder Jan v.d Bosch.

    Jan Buurstee kwam weer bij Gastel voetballen,hij heeft bij Willem II en RBC gespeeld vanaf 1973-1974

    In 1976 kwam er een 7e elftal bij.


    1977-1978

    Het laatste jaar voor Jos Haneveer ,S.C.Gastel was ongeslagen in thuiswedstrijden en behaalde een 5e plaats.
    Topscoorder Kees havermans.

     

    1978-1979
    S.C.Gastel 1 degradeert naar de 3e klasse onder trainer Frits van Ierland.
    Topscoorder Kees Havermans.

    Promotie tegen Cluzona verloren.

    S.C.Gastel 3 en 4 werden kampioen.

     

    1979-1980
    S.C.Gastel speelde 3e klasse en behaalde een 6e plaats.


    Nieuwe trainer Harry Snoeys. en topscoorder Bas de Weert.

    S.C.Gastel 5 werd Kampioen.

     

    1980-1981
    S.C.Gastel behaalde een 6e plaats in de 3e klasse.
    Topscoorder Barry Maanders.

    S.C.Gastel 5 werd kampioen. en Cees lazaroms werd voorzitter van het hoofdbestuur.


    4e Periode 1981-1996

     

    1981-1982

    Trainer Harry Snoeys moet weg van het bestuur,S.C.Gastel behaalde een 7e plaats in de 3e klasse.
    Topscoorder Willy Mol.
    Jeugd voorzitter werd Broeder Cornelius.
    Johan Akkermans stopt als trainer bij de B selectie , zijn opvolger is Jan Lambregts.

    S.C.Gastel 4 werd kampioen,ze verloren de promotie tegen Jeka 2.

     

    1982-1983
    Jos Haneveer werd de nieuwe trainer van de 3e klasser S.C.Gastel 1.
    Topscoorder Jos Antes. en ze behaalde een 5e plaats.

    S.C.Gastel 2 reserve 3e klas behaalde een 4e plaats.

    in 1982 kwam er een 8e elftal.


    1983-1984

    S.C.Gastel 1 pakt net naast de periode titel tegen staan,

    Het laatste jaar voor trainer Jos Haneveer, S.C.Gastel behaalde een 3e plaats met topscoorder Jos Antes.

    S.C.Gastel bestaat 50 jaar.

     

    1984-1985
    Frie Verstraten is de nieuwe hoofdtrainer van de 3e klasser S.C.Gastel 1.
    Ze behalen een 10 e plaats .

    S.C.Gastel 2 werd kampioen met leider Tiny Rockx.

    S.C.Gastel A1 en A2 werden kampioen met leiders Tiny Paantjens en jan kemps.

    S.C.Gastel 7 werd kampioen.met leider Wim Lazaroms.

     

    1985-1986
    S.C. Gastel 3e klasser behaalde een 10e plaats.

    Club topscoorder was Jack Vermeeren.

    S.C. Gastel 2 werd kampioen naar 3e klasse reserve.


    1986-1987
    Frie Verstraten vertrekt als trainer en stopt geheel als voetbaltrainer (nu anno 2008 triathlon trainer).
    Zijn opvolger is Cees van Oers juli 1987.

    S.C. Gastel behoud 3e klasse door degradatie wedstrijden. S.C. Gastel - Vogelwaarde 1-0 (door Frans de Weert)

    Club topscoorder was Barry Maanders.

    S.C. Gastel 5 werd kampioen met leider Piet Musters.

    Ook in deze periode de verbouwing van de kleedlokalen en massage ruimte.


    1987-1988
    Degradatie S.C. Gastel naar 4e klasse onder leiding van trainer Cees van Oers, Club topscoorder was Tommy Traets.

    S.C. Gastel 3 en 4 werden kampioen.

    Ook in deze periode het overlijden van Cees Lazaroms, het hart en voetbalpastoor van S.C. Gastel,
    en van Jan Traets, de opleider van S.C. Gastel.


    1988-1989
    S.C. Gastel 1 behaalde een 8ste plaats in de 4e klasse. Club topscoorder was Ronald Akkermans.

    S.C. Gastel 6 werd kampioen.

    Nieuwe voorzitter bij het bestuur werd Jack Belleter.


    1989-1990
    Jos Haneveer voor de derde maal trainer van 4e klasser S.C. Gastel en ze behaalden 7de plaats.
    Club topscoorder was Gert Jan Dierks.

    S.C. Gastel 6 werd kampioen.

    In juni 1990 werd het clubblad "de Vrienden van Gastel" opgericht door Ad Traets en Jan Buurstee.

     

    1990-1991
    S.C. Gastel naar de 3de klasse.
    Toenmalige spelers en het aantal gespeelde competitiewedstrijden:
    P. Wuyts (62), R. Sebregts (146), P van Aalst (23), R. Boeren (25), T. Schrauwen (43),
    H. Tak (63), R. Akkermans (100), R. Bus (26), T. v. Oers (19), GJ Dierks (43), M. Hoevenaars (13), E. Tak (45), E. Lupatty (12), N. Lankhuyzen (10), R. Mouwen (29), C. de Wit (16), J. Wierikx (52), K. de Rooy (6), K. v. Oers (3).

    Promotie S.C. Gastel naar 3de klasse met trainer Giel v.d. Meeberg, Luctor werd kampioen, op het veld van Cluzona word Lewedorpse Boys verslagen in de verlenging met 3-1. Club topscoorder was Ronald Akkermans.

    Er werd een dames elftal opgericht met als trainster Ria Schipper en zij behaalden gelijk promotie.

    S.C. Gastel F2 werd kampioen.

     

    1991-1992
    S.C. Gastel mist promotie tegen TAC op Veerse Boys, men verliest met 0-2. Een 2de plaats in de competitie achter Ves de kampioen.
    Club topscoorder was Ronald Akkermans.
    S.C. Gastel 2 verliest op hetzelfde veld tegen DBS2 voor de beker met 0-3.

    Trainers Toine Lazaroms en Adrie Rockx van B1 zijn ongeslagen kampioen. Ook C1 werd kampioen.
    De Veteranen vieren hun 25 jarig bestaan, en er word voor de 1 e keer een Cees Lazaroms Memorial gehouden.

     

    1992-1993
    S.C. Gastel 1, 3de klasse onder Tonny Vriens eindigt op de 3de plaats. Club topscoorder was Jaap van Duyvenbode.

    Giel v.d. Meeberg gaat een jaartje voetballen bij Gastel 5 maar hij word weer hoofdtrainer van S.C. Gastel 1 (tijdelijk t/m 5 december 1993).
    S.C. Gastel B1 werd jeugd kampioen.
    S.C. Gastel 4 en 6 werden kampioen.
    S.C. Gastel D/E werd jeugd kampioen.


    1993-1994

    Hoofdbestuur tijdens 60 jarig bestaan:
    Piet Rijsdijk, Bert Kempenaars, Kees v. Unen, Jan Takx, Joep Trampe, Johan AkkermaWim v. Aalst, Jack Belleter en Ad Traets.
    S.C. Gastel naar 2de klasse, met de volgende spelers:
    J.Palings ( 22), J. vd Zanden ( 49), F de Weert ( 211), GJ Dierks (104), T. Lazaros (8),
    P de Vos (20), R. Akkermans ( 165), J. v. Batenburg ( 64), N. Lankhuyzen (15), A. Potters (31),
    T. v. Oers (53), E. Baselier (34), R. vd Berg (8), E. Tak (80), R. Boeren (84), K. d. Rooy (88),
    A. Monden (43), P. Vogelaars (3), S. Witters (1), S.C. Gastel naar de 2e klasse.
    Interim trainer Kees van Unen bezorgd S.C. Gastel 1 het kampioenschap. Club topscoorder was de toen 19 jarige Edwin Baselier.
    S.C. Gastel was ongeslagen in thuiswedstrijden.
    Giel vd Meeberg stopt 5 december 1993 door onenigheid met de spelers.
    S.C. Gastel 1 wordt kampioen tegen Zundert thuis met 6-2.

    Winter kampioen F2 (december 1993) Voorjaars kampioen B1 en E1.

     

    1994-1995
    Ad Voermans werd de trainer van 2de klasser S.C. Gastel, wel periode titel maar geen promotie.

    Club topscoorder was Ronald Akkermans.

    De nieuwe jeugdvoorzitter werd Arie Prins.
    Winter kampioen D2
    Voorjaars kampioen F2, D1, B1, E1.

     

    1995-1996
    S.C. Gastel 2e klasser met trainer Kees Vermunt.
    Twee beslissingswedstrijden tegen VFC Zwaluw (2-2 / 4-5) geen kampioen. Club topscoorder was Ronald Akkermans.
    De nieuwe jeugdvoorzitter werd Tinus Paantjes.
    S.C. Gastel 3 werd kampioen.
    Winterkampioen E1, E2, F2
    Voorjaarskampioen E1 en E2
    Nieuwe voorzitter bij het hoofdbestuur werd Geert Hendriks.

     

    1996-1997
    Kees Vermunt vertrekt na dit seizoen naar RBC als jeugd cobrdinator.
    S.C. Gastel 1 eindigt op een 7de plaats in de 2e klasse. Club topscoorder was Ronald Akkermans.
    Ook Gerard Mulders stopt met het trainen van Gastel 2.

    S.C. Gastel A1 wint de Beker tegen VES met 1-0 op het veld van Hoeven.
    Winterkampioen werd D1.

    5e Periode 1997-2002

     

    1997-1998
    S.C. Gastel naar de 1 ste klasse.
    Namen van de spelers het aantal gespeelde wedstrijden:
    J. Palings (116), D. Baas (15), R. Kort (21), J. v. Batenburg (151), R. Boeren (154),
    R. v. Kaam (92), J. Baas (18), R. d. Braber (7), F. Ouwerkerk (14), A. Eikelenboom (19), M. Azoum (34), M. Smits (31), M. Moerings (15), W. Lazaroms (7), T. Traets (73), R. Akkermans (234), Sj. Witters (8), J. Vervloet (2), G. Voets (51),J. Vogelaars (8),
    M. Kempenaars (38), K. v. Oers (11), E. Tak (147), T. Lazaroms (15) en John v. Gastel (8).
    S.C. Gastel 1 werd kampioen en ging naar de 1 e klasse onder trainer Ad v. Seeters.
    Club topscoorder was Michel Smits (Brabants topscoorder).
    Winterkampioen werd ook D1
    (1996-1997) ' Voorjaars kampioen werden S.C. Gastel 6, D1 en D2.
    S.C. Gastel C1 wint de beker van RBC 2 met 3-0 op het veld van Internos onder trainer Ad Straver.

    1998-1999
    S.C. Gastel 1 e klasse en degradeerd.
    Club topscoorder was Arie Eikelenboom.

    Jan Luyten stopt als leider van S.C. Gastel 1( 1985-1999).
    Winterkampioen meisjes C1 en E4 Voorjaarskampioen A1 en B2 en C1len C2 en F1
    S.C. Gastel 2 en 3 worden kampioen.

     

    1999-2000
    Ad van Seeters vertrekt na dit seizoen naar Baronie, hij was verdienstelijk voor de S.C. Gastel jeugd.
    Terneuzen werd kampioen en S.C. Gastel 1 eindigt in de 2e klasse op een 6de plaats. Club topscoorder was Arie Eikelenboom.

    Winterkampioen Meisjes C1 Voorjaars kampioen D2 en E1 en F3

     

    2000-2001
    Trainer Coen Rijppaert is de opvolger van Ad v. Seeters. S.C. Gastel behaalde in de 2e klasse een 6de plaats.
    Club topscoorder was Rody Petiet.

    Winterkampioen werden F1 en F4
    Voorjaars kampioen werden C2 en E1 en Meisjes C1

     

    2001-2002
    S.C. Gastel behoud de 2e klasse en eindigt op een 9de plaats.
    Trainer van S.C. Gastel was Coen Rijppaert.
    Club topscoorder werd Kees Flipsen.
    S.C. Gastel 3 werd kampioen en gaat zelfde klasse spelen als S.C. Gastel 2.

    Trainer van S.C. Gastel 2 was Reinald Boeren. Trainer van S.C. Gastel 3 was Gert Jan Dierks.

    S.C. Gastel dames werden kampioen, alsook S.C. Gastel A1 onder trainers Adrie Rockx en Lau Wezenheek.
    De meisjes B1 werden kampioen onder leiding van J. Buurstee. De Dames werden kampioen onder leiding van Koos vd Logt.

    De nieuwe voorzitter van het Hoofdbestuur werd Adrie Doornen.

     

    2002-2003
    S.C. Gastel 1 tot laatste moment 2e klasser onder leiding van Reinald Boeren in een beslissingswedstrijd tegen
    HVV (2-0) op het terrein van NSV.

    De meisjes A1 werden kampioen en beker winnaar tegen Stedoco 0-0 (pen. 5-4).

    De meisjes werden uitgeroepen tot sportploeg van het jaar 2003.

    In de bekerfinale verliest S.C. Gastel 2 van SSV met 2-4.

    S.C. Gastel 1 club topscoorder was Michel Smits.


    6e Periode 2003-2008

     

    2003-2004
    Degradatie jaar voor S.C. Gastel 1, uit de 2e klasse. Trainer was Reinald Boeren.

    Ook S.C. Gastel 2 werd kampioen met Leo van Damme en gaan spelen in de 1 e klasse.
    Club topscoorder van Gastel 1 was Rody Petiet.

    De Dames zaterdag worden gelijk het 1e jaar al kampioen onder leiding van Jan Buurstee.

    Ook kampioen werden E3 en F2

    Ook in dit jaar bestaat S.C. Gastel 70 jaar.

    2004-2005
    S.C. Gastel 1 speelt 3de klasse A.
    Een goed seizoen van S.C. Gastel, ze pakken de periode titel.
    Gastel eindigt op een 6de plaats.
    Trainer Reinald Boeren heeft plaats gemaakt voor Wim de Ron.

    S.C. Gastel 2 handhaafde zich in de reserve 1 e klasse onder trainer Adrie Rockx. Club topscoorder van Gastel 1 was Michael Abelshausen. Winterkampioen werden D2 en E3.
    Voorjaars kampioen werden S.C. Gastel 4 en F2.

     

    2005-2006
    S.C. Gastel 1 speelde 3e klasse A.
    Ze speelden een redelijk seizoen en behaalden een 6e plaats onder trainer Wim de Ron. Ze pakken naast de periode titel.
    Wim de Ron vertrok naar Fc Cambuur als keeperstrainer en jeugd cordinator. Club topscoorder was Richard Mol.

    De dames zondag werden kampioen.

    Degradatie voor S.C. Gastel 2 en 3.

    S.C. Gastel A1 pakt de periode titel.

    Op 22 maart 2005 starten ze met de bouw van de nieuwe kleedlokalen.

    Winterkampioen werden D2 en E2. Voorjaars kampioen werden D2 en E2 en F1.

     

    2006-2007

    een teleurstellend seizoen voor Gastel 1,ze keren terug naar de 4e klasse.

    Trainer was Tonny Coenen die later weer werd opgevolgd door Peter de Vos.

    Topscoorder werd William Lazaroms.

    S.C.Gastel 2 pakt periode titel. S.C.Gastel 4 werd kampioen.
    S.C.Gastel dames zaterdag promoveren.

    Voorjaars kampioen werden D3 en F1 Winter kampioen werden D2 en E2.

    Degradatie voor dames zondag en S.C.Gastel 3.

     

    2007-2008
    Het Hoofd bestuur bestaat uit:
    Adrie Doornen (voorzitter)
    Ruud Deijkers (penningmeester)
    Tiny Paantjens en Arie Prins vanuit het jeugdbestuur. Peter Lazaroms (onderhoud)
    Sjors vd Lindeloof en Andre Schoonen.

    S.C. Gastel 1 speelt 4e klasse B onder leiding van de nieuwe trainer Johan Korten (Dinteloord Gaat S.C. Gastel 1 terug naar de top?
    30 maart 2008 S.C. Gastel 1 - Jong Ambon 3-1.
    27 april 2008 Vivoo - S.C. Gastel 1 0-5 kampioenswedstrijd.
    Spelers van S.C. Gastel 1 en gespeelde wedstrijden t, /m Jong Ambon.
    M. v. Hassel (11), W. Lazaroms (117), S. Frik (183), A. Akke-mans (143). B. v. Campenhout (70) M. Moerland (69), K. Moerland (60),
    J. v. Bavel (47), J. Omen (36). P, v, Caam (121), M. v. Steen (32), E. Brouwers (107), B. v. Dongen (17). J. Gerritse (5) . J. Ossenblok (14),
    M. Abelshausen (50), N. Luyten (3), P v. Dongen (5). A. Lazaroms (33). Y Tak (11), J. vd Broek (3), L. Bartelen (23), N. Colijn (1).
    S.Keldermans (2).

    Club topscoorder werd Michael Abelshausen.

    S.C. Gastel 3 maakte kans op het kampioenschap maar haalde dit niet.
    Voorjaars kampioen werden E1 en F1. Winterkampioen werd F3.
    In augustus 2007 werden de nieuwe kleedlokalen in gereedheid gebracht.
    1 t/m 5 oktober 2008 viering van het 75 jarig jubileum van S.C. Gastel.

    Bron: 75 jaar S.C.Gastel
    Met dank aan Jan Buurstee.