• SC Gastel 3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beljaars, HarrieOverige stafTeammanager
    Willegen, Gerard vanOverige stafTeammanager
    Willegen, Gerard vanTechnische stafHoofdcoach
    Wortel, Sietse vanTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 14:30SC Gastel 3 - Alliance 7Sportpark Blankershove
    9 okt. 14:30De Fendert 3 - SC Gastel 3Sportpark De Fendert
    16 okt. 14:30SC Gastel 3 - Internos 10Sportpark Blankershove
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Prinsenland 6 - SC Gastel 30 - 7
    11 sep.SC Gastel 3 - De Fendert 62 - 3
  • Poulestanden SC Gastel 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alliance 700000000
    2DSE 500000000
    3DVO'60 1000000000
    4De Fendert 300000000
    5SC Gastel 300000000
    6Internos 1000000000
    7Prinsenland 500000000
    8Rood-Wit W 200000000
    9SEOLTO 400000000
    10Sprundel 200000000
    11Unitas'30 200000000
    12VVC'68 300000000

    Poulestanden SC Gastel 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Gastel 33201216156
    2De Fendert 63201111016
    3Oranje-Blauw'14 132011417-36
    4Prinsenland 63003215-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarssen, KevinTeamspeler
    Bavel, Stan vanTeamspeler
    Buijs, RobinTeamspeler
    Geers, MarkTeamspeler
    Haadsma, TychoTeamspeler
    Haverkamp, AlexTeamspeler
    Hurk, Michel van denTeamspeler
    Montfoort, Jellle vanTeamspeler
    Riet, Bas van deTeamspeler
    Ron, TimoTeamspeler
    Willegen, Robin vanTeamspeler
    Wortel, Sietse vanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SC Gastel 3

    VS

    Alliance 7

    02 oktober 202114:30 uur
    Sportpark Blankershove veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SC Gastel 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd