• Hoofdbestuur

    Adri Doomen, a.doomen@scgastel.nl :Voorzitter, aanspreekpunt overheidsinstanties, sponsoring, ondersteuning penningmeester. Lid van dagelijks bestuur.
     
     

    Ruud Dijkers, r.dijkers@scgastel.nl : penningmeester, penningmeester jeugdzaken, gegevensbeheer, kleding en materialen. Lid van dagelijks bestuur.
     

    Sebastian Frik, s.frik@scgastel.nl :  plaatsvervangend voorzitter, voorzitter jeugdzaken, kleding en materiaal, sponsoring, voetbaltechnische zaken A-selectie, lid technische commissie voetbalzaken, scheidsrechterszaken. Lid van dagelijks bestuur.
     

    Johan Moerland, j.moerland@scgastel.nl : algemene zaken en ondersteuning voetbaltechnische zaken, aanspreekpunt B-selectie, tuchtzaken B-selectie, aanspreekpunt G voetbal.
     
     

    Patrick van Doormaal, p.vandoormaal@scgastel.nl : PR en sponsoring, redactionele zaken, voorzitter sponsorcommissie
     
    Hans van den Broek, h.vandenbroek@scgastel.nl: algemene zaken, aanspreekpunt A-selectie, lid van technische commissie voetbalzaken, tuchtzaken A-selectie
     
    Alwie Akkermans, a.akkermans@scgastel.nl : onderhoud accomodatie en sportvelden, communicatie m.b.t. onderhoud
     
    Diny Forster, d.forster@scgastel.nl :voorzitter activiteitencommissie, gastvrouw A-selectie, algemene zaken
     
     
    Vera Hellemons - van Oers, v.vanoers@scgastel.nl: aanspreekpunt damesafdeling, tuchtzaken damesafdeling
     


    Coert Doomen, c.doomen@scgastel.nl: ledenadministratie, tuchtzaken senioren herenafdeling

     

    Het hoofdbestuur is te bereiken via info@scgastel

    Voor sponsorzaken mail dan naar sponsorcommissie@scgastel.nl

    Voor financiële zaken mail dan naar penningmeester@scgastel.nl

    De afdeling meisjes/dames is te bereiken via dames@scgastel.nl

    Het dagelijks bestuur bestaat uit:
    Adri Doomen, voorzitter
    Ruud Dijkers, penningmeester
    Sebastian Frik, vice voorzitter