• Hoofdbestuur

    Adri Doomen, a.doomen@scgastel.nl :Voorzitter, aanspreekpunt overheidsinstanties, sponsoring, ondersteuning penningmeester
     
    Stefan Wezenbeek, s.wezenbeek@scgastel.nl :secretaris, secretaris jeugdzaken, gegevensbeheer, redactionele zaken, voetbaltechnische zaken A-selectie, lid technische commissie voetbalzaken
     

    Ruud Dijkers, r.dijkers@scgastel.nl : penningmeester, penningmeester jeugdzaken, gegevensbeheer, kleding en materialen
     

    Sebastian Frik, s.frik@scgastel.nl :  plaatsvervangend voorzitter, voorzitter jeugdzaken, kleding en materiaal, sponsoring, voetbaltechnische zaken A-selectie, lid technische commissie voetbalzaken, scheidsrechterszaken
     

    Johan Moerland, j.moerland@scgastel.nl : algemene zaken en ondersteuning voetbaltechnische zaken, aanspreekpunt B-selectie, tuchtzaken B-selectie, aanspreekpunt G voetbal.
     
     

    Patrick van Doormaal, p.vandoormaal@scgastel.nl : PR en sponsoring, redactionele zaken, voorzitter sponsorcommissie
     
    Hans van den Broek, h.vandenbroek@scgastel.nl: algemene zaken, aanspreekpunt A-selectie, lid van technische commissie voetbalzaken, tuchtzaken A-selectie
     
    Alwie Akkermans, a.akkermans@scgastel.nl : onderhoud accomodatie en sportvelden, communicatie m.b.t. onderhoud
     
    Diny Forster, d.forster@scgastel.nl :voorzitter activiteitencommissie, gastvrouw A-selectie, algemene zaken