• SC Gastel 4 VE zondag speeldag man

  • SC Gastel 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Paantjens, PeerTechnische stafTrainer
    Paantjens, PeerOverige stafTeammanager
    Schijven, StefanOverige stafTeammanager
    Weijgaert, Jelle van deOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 okt. 12:00SC Gastel 4 - Rimboe 2Sportpark Blankershove
    25 okt. 12:00WVV'67 2 - SC Gastel 4Sportpark De Fortuin
    1 nov. 12:00SC Gastel 4 - SC Kruisland 2Sportpark Blankershove
    8 nov. 10:15SC Welberg 2 - SC Gastel 4Sportpark 't Zandbaantje
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.SC Gastel 4 - SVC 24 - 3
    4 okt.NVS 2 - SC Gastel 40 - 2
  • Poulestanden SC Gastel 4 ( 5e klasse 501 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Gastel 433008449
    2Rimboe 222007346
    3FC Moerstraten 132018536
    4METO 232018806
    5SC Welberg 24202111106
    6Vivoo 221014313
    7NVS 221013303
    8SC Kruisland 2210178-13
    9Cluzona 431027613
    10WVV'67 2200225-30
    11SVC 24004615-90

    Poulestanden SC Gastel 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 6 38 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WDS'19 621106514
    2JEKA 1020204402
    3SC Gastel 4201156-11
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalst, Kevin vanTeamspeler
    Alten, Niels vanTeamspeler
    Bierkens, BasTeamspeler
    Damen, BjornTeamspeler
    Damen, SvenTeamspeler
    Doomen, CoertTeamspeler
    Keldermans, StefanTeamspeler
    Konings, PatrickTeamspeler
    Logt, Marco van derTeamspeler
    Luysterburg, BasTeamspeler
    Magielse, LucTeamspeler
    Merrienboer, Arjan vanTeamspeler
    Ossenblok, MikeTeamspeler
    Raas, EelcoTeamspeler
    Schijven, StefanTeamspeler
    Vermunt, MennoTeamspeler
    Weijgaert, Jelle van deTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SC Gastel 4

    VS

    Rimboe 2

    18 oktober 202612:00 uur
    Sportpark Blankershove A- veld - Hoofdveld (A)

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SC Gastel 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd