• SC Gastel 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Helmink, NielsTechnische stafAss.-trainer/coach
    Lazaroms, CorneTechnische stafTrainer/coach
    Mallee, RobOverige stafTeammanager
    Molenaar, TeunisTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 12:00SC Gastel 3 - Halsteren 3Sportpark Blankershove
    7 nov. 11:30VC Vlissingen 2 - SC Gastel 3Sportpark Irislaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.SC Gastel 3 - ODIO 33 - 2
    10 okt.Nieuw Borgvliet 3 - SC Gastel 33 - 6
  • Poulestanden SC Gastel 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSV 232108447
    2Internos 24211131037
    3ODIO 3421111927
    4SC Gastel 332019906
    5Steenbergen 232018806
    6Halsteren 341129724
    7VC Vlissingen 211008443
    8SC Welberg 231021011-13
    9Unitas'30 431021214-23
    10Nieuw Borgvliet 33102710-33
    11RSV 231021015-53
    12Victoria'03 3200226-40

    Poulestanden SC Gastel 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIA 421016513
    2SC Gastel 321016513
    3RCD 3210124-23
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalst, Ramon vanTeamspeler
    Akkermans, ArnoTeamspeler
    Broek, Jeeva van deTeamspeler
    Deijkers, RobTeamspeler
    Dekkers, ReinTeamspeler
    Dierks, RobinTeamspeler
    Dijkers, RuudTeamspelerDoelverdediger
    Dongen, Bert vanTeamspeler
    Kroese, YannickTeamspeler
    Moerland, MichielTeamspeler
    Molenaar, TomTeamspeler
    Paantjens, PolleTeamspeler
    Saarloos, NielsTeamspeler
    Tak, NickyTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SC Gastel 3

    VS

    Halsteren 3

    31 oktober 202112:00 uur
    Sportpark Blankershove B-veld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SC Gastel 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd