• SC Gastel 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Helmink, NielsTechnische staf
    Lazaroms, CorneTechnische stafTrainer/coach
    Mallee, RobOverige stafTeammanager
    Molenaar, TeunisTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 12:00ODIO 3 - SC Gastel 3Sportpark De Heiloop
    11 okt. 12:00SC Gastel 3 - Steenbergen 2Sportpark Blankershove
    25 okt. 11:30RSV 2 - SC Gastel 3Sportpark De Molenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.SC Gastel 3 - SC Welberg 24 - 4
    20 sep.RCS 2 - SC Gastel 31 - 1
  • Poulestanden SC Gastel 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Madese Boys 322005236
    2SC Gastel 321014403
    3Unitas'30 4200247-30

    Poulestanden SC Gastel 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSV 222007166
    2Halsteren 222007256
    3Nieuw Borgvliet 221106514
    4ODIO 321019543
    5VC Vlissingen 221016423
    6Steenbergen 221015323
    7SC Welberg 220207702
    8SC Gastel 320205502
    9RCS 220204402
    10Achtmaal 2201136-31
    11RSV 2200219-80
    12DEVO 22002211-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalst, Ramon vanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkermans, ArnoTeamspeler
    Bartelen, LennaertTeamspeler
    Broek, Jeeva van deTeamspeler
    Deijkers, RobTeamspeler
    Dijkers, RuudTeamspelerDoelverdediger
    Dongen, Bert vanTeamspeler
    Hoorn, LorenzoTeamspeler
    Moerland, MichielTeamspeler
    Molenaar, TomTeamspeler
    Raaijmakers, YouriTeamspeler
    Saarloos, NielsTeamspeler
    Tak, NickyTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ODIO 3

    VS

    SC Gastel 3

    04 oktober 202012:00 uur
    Sportpark De Heiloop veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SC Gastel 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd