Voorbereiding selectie 1 & 2 seizoen 2021-2022
schoolvakantie 24/7 tm 5/9.
Week 22
Dinsdag 1/6 Kennismakingsavond selectie 19.00 uur
1efase voorbereiding
Week 23
Dinsdag 8/6 Training selectie 1en 2 20.00 uur
Week 24
Dinsdag 15/6 Training selectie 1en 2 20.00 uur
Week 25
Dinsdag 22/6 Training selectie 1en 2 20.00 uur
2efase voorbereiding
Week 32
Zaterdag 31/7 Training selectie 1 en 2 10.00 uur
Teambuilding selectie 12.30 uur
Dinsdag 3/8 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Donderdag 5/8 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Zondag 8/8 Training selectie 1 en 2 12.00 uur
Week 33
Dinsdag 10/8 SC Gastel 1 – Sprundel 1 20.00 uur
Scheidsrechter Stefan Wezenbeek
Training selectie 2 20.00 uur
Donderdag 12/8 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Vrijdag 13/8 Halderberge toernooi selectie 1 18.45 uur
Zondag 15/8 Halderberge toernooi selectie 1 13.00 uur
Training selectie 2 12.00 uur
Week 34
Dinsdag 17/8 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Donderdag 19/8 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Vrijdag* 20/8 Training selectie 1 en 2 19.00 uur
Zondag 22/8 SC Gastel 1 - WVV’67 1 14.30 uur
Scheidsrechter Jack Brummer
SC Gastel 2 – Beek Voortuit 2 12.00 uur
Scheidsrechter Patrick van Doormaal
Week 35
Dinsdag 24/8 SC Gastel 1 – Moc’17 1 20.00 uur
Scheidsrechter Patrick van Doormaal
Moc’17 2 - SC Gastel 2 20.00 uur
Donderdag 26/8 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Vrijdag* 27/8 Training selectie 1 en 2 19.00 uur
Zondag 29/8 SC Gastel 1 – Beek Vooruit 1 14.30 uur
Scheidsrechter Stefan Wezenbeek
SC Gastel 2 – DSE 2 11.30 uur
Scheidsrechter Patrick van Doormaal
Week 36
Dinsdag 31/8 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Donderdag 2/9 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Vrijdag* 3/9 Training selectie 1 en 2 19.00 uur
Zondag 5/9 Beker SC Gastel 1 14.30 uur
Beker SC Gastel 2 12.00 uur
Week 37
Dinsdag 7/9 Training selectie 1 20.00 uur
Lepelstraatse Boys 1 – Sc Gastel 2 20.00 uur
Donderdag 9/9 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Vrijdag* 10/9 Training selectie 1 en 2 19.00 uur
Zondag 12/9 Beker SC Gastel 1 14.30 uur
Beker SC Gastel 2 12.00 uur
Week 38
Dinsdag 14/9 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Donderdag 16/9 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Vrijdag* 17/9 Training selectie 1 en 2 19.00 uur
Zondag 19/9 Beker SC Gastel 1 14.30 uur
Beker SC Gastel 2 12.00 uur
Week 39
Dinsdag 21/9 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Donderdag 23/9 Training selectie 1 en 2 20.00 uur
Vrijdag* 24/9 Training selectie 1 en 2 19.00 uur
Zondag 26/9 Competitie1 en 2 14.30 uur