•                            

    Programma voorbereiding A selectie seizoen 2022-2023

    Week 31

                                

    Dinsdag      2/8    Training selectie 1 en 2                      20.00 uur

    Donderdag  4/8    Training selectie 1 en 2                      20.00 uur

    Zondag       7/8    Training selectie 1 en 2                      12.00 uur

     

    Week 32                                                            

    Dinsdag      9/8    SC Gastel 1 – Vrederust 1                  20.00 uur

                                Scheidsrechter Jack Brummer  

                                Training selectie 2                            20.00 uur

    Donderdag  11/8  Training selectie 1 en 2                      20.00 uur   

    Vrijdag        12/8  Training selectie 1 en 2                      19.00 uur            

    Zondag        14/8  SC Gastel 1 – Dosko 1                       12.00 uur

                                Scheidsrechter Daniel Drost

                                Training selectie 2                             12.00 uur   

    Week 33

    Dinsdag       16/8  Training selectie 1 en 2                      20.00 uur   

    Donderdag  18/8   Training selectie 1 en 2                      20.00 uur

    Vrijdag*      19/8  Halderberge toernooi selectie 1          19.00 uur

                                Training selectie 2                            19.00 uur

    Zondag       21/8  Halderberge toernooi selectie 1          12.00 uur   

                               

    Week 34

    Dinsdag      23/8  Training selectie 1 en 2                      20.00 uur

                                SC Gastel 2 – Noordhoek 1                20.00 uur

                                Scheidsrechter Stefan Wezenbeek              

    Donderdag  25/8  Training selectie 1 en 2                      20.00 uur            

    Vrijdag*      26/8  Training selectie 1 en 2                      19.00 uur

    Zondag       28/8  Beek Vooruit 1 – SC Gastel 1              14.00 uur

                                Dosko 2 – SC Gastel 2                       13.00 uur                      

    Week 35

    Dinsdag       30/8  Training selectie 1 en 2                      20.00 uur

    Donderdag  1/9     Training selectie 1 en 2                      20.00 uur

    Vrijdag*      2/9    Training selectie 1 en 2                      19.00 uur

    Zondag       4/9    SC Gastel 1 - beker                            14.30 uur   

                                SC Gastel 2 - beker                            12.00 uur

    Week 36

    Dinsdag      6/9    SC Gastel 1 – Nieuw Borgvliet   1       20.00 uur   

                                Scheidsrechter Ricahard Mol

    Donderdag  8/9    Training selectie 1 en 2                      20.00 uur

    Vrijdag*      9/9    Training selectie 1 en 2                      19.00 uur

    Zondag       11/9  SC Gastel 1 - beker                           14.30 uur   

                                SC Gastel 2 – beker                         11.30 uur

    Week 37

    Dinsdag      13/9  Training selectie 1 en 2                      20.00 uur            

    Donderdag  15/9  Training selectie 1                             20.00 uur

                                Bavel 2 – SC Gastel 2                        20.00 uur

    Vrijdag*      16/9  Training selectie 1 en 2                      19.00 uur

    Zondag       18/9  SC Gastel 1 - beker                            14.30 uur

                                SC Gastel 2 – beker                           12.30 uur

    Week 38

    Dinsdag      20/9  Training selectie 1 en 2                      20.00 uur   

    Donderdag  22/9  Training selectie 1 en 2                      20.00 uur

    Vrijdag*      23/9  Training selectie 1 en 2                      19.00 uur

    Zondag       25/9  Competitie 1 en 2                           14.30 uur

     

    * Eventuele extra mogelijkheid voor terugkerende vakantieganger