Gastel 3 bekert door na overwinning op Victoria

2 september 2011 10:00

Met 3 overwinningen in 3 bekerwedstrijden bekert Gastel 3 door



Gastel speelde zijn 3e bekerwedstrijd wederom tegen een tegenstander dicht bij huis. Dit keer de derby uit tegen Victoria op het "prachtige" voormalige sportpark van VES. Vooral de odeur van de kleedkamers was genieten, het was weer eens een ander luchtje dan de gebruikelijke walm op zondagochtend.
Beide ploegen hadden de eerste twee wedstrijden gewonnen met eenzelfde doelsaldo, alleen had Gastel 1 doelpunt meer gescoord. Een gelijkspel voor Gastel was dus voldoende om door te bekeren.

Door het feit dat de wedstrijd op donderdagavond gespeeld werd, enkele blessures en de nog krappe bezetting bij Gastel 3 moest Gastel het beroep doen op enkele talenten van het 2e en 7e. De Heystekjes wilden graag tegen hun zwager voetballen, Arjan Lazaroms deed weer auditie en Walter Bakx was weer een degelijk back. Alle invallers bedankt.

In de eerste helft was er sprake van een gelijkopgaande wedstrijd waarbij Gastel iets meer dreiging richting het doel had. Ongeveer halverwege de eerste helft kwam Gastel op voorsprong. Janko Heystek gaf de voorzet op Pieter Nagelkerke die twee keer op de keeper schoot waarna uiteindelijk Rob Deijkers alert was en de 0-1 binnen kon tikken. Kort daarna ging het Gastelse centrale verdedigingsduo samen op de middenlijn bij een diepe bal het duel aan waarna de spits van Victoria (zwager van....) simpel door kon lopen en alleen voor de keeper 1-1 kon maken.

Na rust was Victoria in het begin meer in balbezit, maar het was Gastel dat scoorde. Janko Heystek kwam na een steekpass van Rob Deijkers alleen voor de keeper. Hij omspeelde deze beheerst en scoorde 1-2. Kort na deze goal kwam Victoria met 10 man te staan en was de wedstrijd gespeeld. Uiteindelijk scoorde Arjan Lazaroms met een gekrulde bal nog 1-3 na terugleggen van Rob Deijkers.